Wigilia klasowa.

W tym szczególnym dniu w naszej szkole dzieci uczestniczyły w Jasełkach. Po przypomnieniu sobie narodzin Jezusa rozpoczęła się klasowa Wigilia. Dzieci składały sobie życzenia i śpiewały kolędy.
Serdeczne podziękowania dla naszych mam: Pani Emilii Bieleckiej, Pani Honoraty Gomulskiej oraz dla Pani Joanny Domańskiej za zorganizowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy!


Wielkie Gratulacje!

Cieszymy się  i pragniemy pogratulować Bartkowi Miśtakowi, zajęcia pierwszego miejsca w gminnym konkursie plastycznym pt." Pejzaż jesienny". Serdeczne Gratulacje!

Serdecznie dziękuję pozostałym uczniom za udział w konkursie.


Serdeczne gratulacje.

Jest nam ogromnie przyjemnie pogratulować Anastazji Gomulskiej za otrzymanie wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: "Nie ma śmieci - są surowce". Konkurs wykonywany był
w ramach Akcji Sprzątanie Świata- Polska 2017. Wielkie  Gratulacje!


Piernikowe choinki

Wielka radość ogarnęła dzieci podczas ozdabiania choinek lukrem oraz różnymi cukrowymi perełkami i kryształkami.
Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty Żuraw za zorganizowanie dla naszych dzieci piernikowych choinek. Dziękujemy!


Gratulujemy wygranej.
Wielkie gratulacje dla Zuzanny Domańskiej z zajęcie pierwszego miejsca
w konkursie plastycznym pt.: "Portret Jana Pawła II. Wielkie Gratulacje!


Przyjemny czas przedświąteczny.

To czas radosnego przygotowywania się do świąt, przypominania tradycji bożonarodzeniowych i zwyczajów. W tym czasie dzieci układały życzenia, przypominały sobie znane tradycje, a teraz wykonywały dla swoich rodziców podarunek z życzeniami świątecznymi oraz uczyły się nowych kolęd i pastorałek.


Przyjemne spotkanie.

Naszą szkołę odwiedziła wolontariuszka ze Schroniska Fundacji Ostatniej Szansy w Boguszycach. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się m.in. w jaki sposób należy zachować się w kontakcie z psem, poznali na czym polega praca w fundacji, zobaczyli jej podopiecznych. Zapoznali się także
z wiedzą praktyczną dotyczącą właściwego traktowania zwierząt, rozpoznawania ich potrzeb, sposobów dbania o czworonogi
i porozumiewania się z nimi. Wolontariuszka fundacji odwiedzili szkołę
z psim przyjacielem, który wzbudził u dzieci ogromne zainteresowanie. Przy okazji spotkania z czworonogiem dzieci dowiedziały się  w jaki sposób należy obchodzić się z psem, na co zwracać uwagę i czego unikać.


MIKOŁAJ W SZKOLE


UBIERAMY CHOINKĘ KLASOWĄ

Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty Żuraw oraz Pani Joanny Domańskiej za zorganizowanie choinek klasowych. Dzieci ubierały dwie choinki - tradycyjną oraz wykonaną z płyty, którą samodzielnie malowały. 


Świąteczne życzenia dla dzieci z Hiszpanii.

Razem z klasą drugą wzięliśmy udział w projekcie, zapoznania dzieci
z Hiszpanii z polskimi tradycjami bożonarodzeniowymi. Wykonywaliśmy kartki i pisaliśmy życzenia, wykonaliśmy klasową książkę pt.: "POLSKIE TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE" oraz przedstawiliśmy w postaci plakatu potrawy wigilijne i sposoby ich przygotowywania. Świąteczną paczkę wysłaliśmy do oczekujących kolegów i koleżanek.PRZYGOTOWUJEMY KARTKI BOŻONARODZENIOWE DLA KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z HISZPANII.